Sedací vak veľký nedeľník červený Zobraziť plnú veľkosť

Sedací vak veľký nedeľník červený

Dostupnosť:Skladom Doručenie do 48 hodín

Výrobca: EMI

 • Tvar sedacieho vaku Nedeľník veľký
 • Rozmer sedacieho vaku 190/60 cm
 • Materiál sedacieho vaku: Semiš
 • Objem sedacieho vaku: 1200 litrov
 • Farba sedacieho vaku: Červená
Sedací vak Nedeľník môžeme zaradiť k jedným z najväčších vakov EMI, ktorý bez problému nahradí pohovku a Váš odpočinok v tomto sedacom vaku nadobudne iný rozmer.
Sedací vak Veľký nedeľník červený je objemný vak určený každému členovi Vašej rodiny. Blahodárne pôsobí na vaše kĺby a svaly , ktoré si v nedeľníku oddýchnu lepšie ako na pohovke alebo v kresle. Semišový materiál je príjemný na dotyk. Vak je skvelý nielen na nedeľné leňošenie, ale aj na ležanie, sedenie či príležitostné spanie. Cena je vrátane polystyrénovej náplne. Dodatočné náplne si môžte lacno zakúpiť v sekcii Príslušenstvo.
  podľa Ján Štofaník na 19/Jul/2013 :

  Komentár : rýchle dodanie, kvalita sa mi zdala super, ale vak je príliš veľký, poslal som ho späť a peniaze mi vrátili, ale chýba mi tu upozornenie ale lepšie špecifikovanie veľkosti, pretože podľa mňa, nieje vhodný do stredne veľkého bytu...

  podľa Elemér na 21/May/2013 :

  Komentár : Keď som ho objednával, tento červený vak, pre tehotnú manželku, bál som sa že ma nakope. Ale momentálne ju nevykope z vaku nikto :D Je pohodlný a som rád, koli sebe aj koli nej, že ho máme...čo chvílľa kupujeme ďalší pre synátora.

  podľa Anka na 03/Apr/2013 :

  Komentár : bolo si ťažké vybrať, jeden vak je krajší než druhý, ale vybrala som si a som spokojná, materiál je príjemný na dotyk a veľmi pohodlne sa v ňom leží, nabudúce objednám zasa sedací vak EMI :)


  Napísať názor

180,00 €

Výpredaj Výpredaj!

Poštovné zadarmo